Kupuję lokalnie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Joachim Matejka

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Joachim Matejka powstał w 1989 roku na terenie Opola. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, nastawionym na produkcję wysokiej jakości wyrobów w oparciu o tradycyjne receptury. Zakres naszej działalności to przede wszystkim rozbiór mięsa wieprzowego i wołowego, produkcja wędlin i ich sprzedaż na terenie Opolszczyzny. Na dzień dzisiejszy posiadamy sieć 39 sklepów firmowych.

Prowadzimy również handel hurtowy z partnerami krajowymi i zagranicznymi. Od początku naszej obecności na rynku współpracujemy z ubojnią A.J.K. Matejka, lokalnymi hodowcami i gospodarstwami rolno-hodowlanymi. W ten sposób wspieramy lokalne przedsiębiorstwa. Pozwala nam to również zapewnić bezpieczeństwo w dostawach surowca, świeżość i wysoką jakość produkowanego mięsa i wędlin.

Śledź nasze działania na Facebooku @MatejkaZPM.

więcej o firmie

Działalność rozpoczynaliśmy z 10- osobową załogą. Obecnie naszą markę tworzy 180 osób, zatrudnionych w zakładzie i w sklepach firmowych. W sierpniu 2012 roku, z pomocą funduszy unijnych, oddaliśmy do użytku nowoczesny zakład.
Od ponad 20 lat prężnie rozwijamy sieć naszych sklepów i stoisk mięsno-wędliniarskich. Naszą nową inicjatywą jest Emma Market- supermarkety oferujące szeroki wybór asortymentów spożywczych.

Na naszą ofertę składa się bogaty wybór kiełbas, wędzonek, produktów drobiowych, dojrzewających i podrobowych. Od lat handlujemy również świeżym mięsem wieprzowym, wołowym, drobiowym i indyczym. Oferujemy produkty, które idealnie sprawdzają się podczas przygotowywania codziennych posiłków, grillowania i celebrowania wyjątkowych okazji.

Zamieszczone w serwisie treści - zdjęcia, wizualizacje, teksty - stanowią przedmiot ochrony w rozumieniu prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w celu prowadzenia jakiejkolwiek działalności komercyjnej.