Praca

praca Sprzedawca

Miejsce: sklepy mięsne Matejka, sklepy Emma Market

Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania.
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Możliwość rozwoju zawodowego.

Kompetencje
Zaangażowanie i uczciwość.
Doświadczenie w pracy mile widziane.

Obowiązki
Dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towarów, zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, utrzymywanie porządku i czystości w sklepie, obsługa kasy fiskalnej.

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres mailowy
handelmatejka@gmail.com, do sklepów firmowych lub bezpośrednio do siedziby zakładu: ul. Przelotowa 19, 45-661 Opole.

Skontaktujemy się z Tobą!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Dane osobowe są zbierane i przetwarzane w celach rekrutacyjnych.
Administratorem danych jest Matejka Joachim, przy czym dane mogą być udostępnione podmiotom powiązanym, w tym Emma Market Matejka Sp.j.

BiznesBez Barier

Jest nam miło poinformować, że firma Matejka Joachim przystąpiła do programu „Biznes Bez Barier”. Jest to idea wspierająca osoby z niepełnosprawnością na technologicznym rynku pracy. Od listopada 2019 roku korzystamy z aplikacji Platforma Medycyny Pracy oraz promujemy wśród naszych pracowników Platformę Porad Prawnych. Obie aplikacje udostępnia i administruje Grupa AF Sp. z o.o. , która zatrudnia w swoich szeregach 80% osób z niepełnosprawnością.

Zamieszczone w serwisie treści - zdjęcia, wizualizacje, teksty - stanowią przedmiot ochrony w rozumieniu prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w celu prowadzenia jakiejkolwiek działalności komercyjnej.